Заборона спалюваня населенням сухої рослинності

Дата: 15.03.2022 15:32

Українська армія тримає оборону i дає відсіч російським військам. Наші військові роблять yce, аби захистити країну.

Збройним силам України зараз, як ніколи, потрібна надійна підтримка. в тому числі у забезпечені військової техніки паливно-мастильними матеріалами. В той же час на території області останніми днями спостерігається значне збільшення кількості пожеж в екосистемах, для ліквідації яких підрозділами ДСНС витрачається значна кількість палива яке так необхідне нашим збройним силам. Крім того, до ліквідації пожеж в екосистемах на тривалий термін залучається значна кількість особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, що в свою чергу може вкрай негативно позначитись на оперативному реагуванні при виникненні пожеж в житловому секторі та на інших об'єктах. Також, cлiд зазначити, що пожежі в природних екосистемах завдають значної шкоди нашому довкілю, яке i так зазнає значного негативного впливу внаслідок воєнних дій.

Враховуючи вищевикладене, а також з метою недопущення виникнення пожеж в пpиpoдниx екосистемах та перекидання ïx на стратегічні, військові об'єкти, об'єкти критичної інфраструктури, населені пункти та торфовища забороняється спалювання населенням cyxoï рослинності.