«Прихисток»: як прийняти у себе переселенців та отримати компенсацію?

Дата: 31.03.2022 10:36

Фото без опису

«Прихисток» – проект, створений для розміщення українців, які вимушені переїхати із зон бойових дій. Люди, які безкоштовно нададуть житло переселенцям, зможуть отримати від держави близько 450 грн. на місяць за кожну особу на комунальні послуги.

Як запропонувати своє житло внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію:

Подайте заяву до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або через сайт prykhystok.gov.ua, що ви готові прийняти у себе переселенців.

Бажаючі (власники жилих приміщень) отримати компенсацію на комунальні послуги подають відповідну заяву до органу місцевого самоврядування при поселенні переселенців.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу (ВПО), банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації.

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

Отримайте компенсацію.