Інформація для платників податків щодо декларування отриманих доходів

Дата: 06.05.2022 09:29

Відповідно до п.168.2. 1 п.168.2 ст.168 Податкового кодексу платник податків, що отримує доходи від особи, який не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов'язаний включити cyмy таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.

З метою виконання платниками податків вимог Податкового кодексу України згідно з яким окремі категорії громадян зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан i доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних ociб i військового збору, необхідно звернутись до ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою:

м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 12, каб.103, вікно №1, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 12.00 години.