Дата: 09.06.2022 13:58

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022р № 215 «Про особливості нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» (зі змінами) нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, здійснюється з урахуванням таких особливостей:

1) одержувачі, які отримували виплати шляхом перерахування коштів на рахунок, відкритий в уповноваженому банку, здійснює акціонерне товариство АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів на банківський рахунок (за стандартом IBAN) в банку, в якому відкрито рахунок одержувача, або здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” та акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” (далі - АТ КБ “ПриватБанк”);

2) одержувачі, які отримували виплати через відділення зв’язку АТ «Укрпошта» за місцем фактичного проживання, нарахування пільг здійснюється  Міністерством соціальної політики України через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER», що регулюється нормативно-правовими актами Національного банку та правилами АТ «Ощадбанк», про що АТ «Ощадбанк» інформує пільговика шляхом надсилання смс-повідомлення про надходженні коштів.

У разі коли одержувач грошової допомоги, пільг, житлової субсидії протягом 60 календарних днів, а  починаючи з виплат за травень 2022 р. - протягом 30 календарних днів  з дати зарахування переказів АТ «Ощадбанк» не звернувся за отриманням грошових переказів, кошти повертаються Міністерству соціальної політики.

Кошти, які повернулися від АТ “Ощадбанк” Міністерству соціальної політики у зв’язку з неотриманням грошових переказів одержувачами, спрямовуються АТ КБ “ПриватБанк” разом з відповідними електронними реєстрами для зарахування їх на банківські рахунки одержувачів, відкриті в цьому банку. Якщо в одержувача немає відкритого рахунка в АТ КБ “ПриватБанк”, кошти виплачуються одержувачам після укладення ними договору про відкриття банківського рахунка з банком шляхом їх зарахування на такий рахунок. Плата за оброблення електронних реєстрів та зарахування коштів на банківські рахунки одержувачів не справляється.