Портал UNITED24

Дата: 29.06.2022 16:33

Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 344/2022 постановлено Кабінету Міністрів України забезпечити запровадження в рамках національної платформи «UNITED 24» «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога i допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Також на виконання зазначеного завдання Мініцифри створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» (далі Портал UNITED24). Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства інфраструктури України

За півтора місяці роботи кампанії було зібрано $60 млн., які вже ефективно використовуються міністерствами.

Перехід на сайт UNITED24