Робоча зустріч представників фінансового відділу Гвардійської сільської ради та посадових осіб Хмельницької ДПІ

Дата: 12.08.2022 10:08

Фото без опису

04 серпня 2022 року відбулась робоча зустріч представників фінансового відділу Гвардійської сільської ради та посадових осіб Хмельницької ДПІ  з метою належної співпраці щодо новацій у податковому законодавстві України та наповнення бюджету Гвардійської сільської ради в у мовах воєнного стану.

Основні тези зустрічі:

1. Новації застосування ЗУ від 15.03.2022 №2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», зокрема: право на застосування спрощеної системи оподаткування 3 групи за ставкою 2%.
  2. Сплата податків в умовах воєнного стану, збереження та створення робочих місць та розвитку регіональної економіки.
  3. Можливості отримання через ІКС «Електронний кабінет» звітності на запит органу місцевого самоврядування у розрізі платників податків та сплати податків на території територіальної громади.

4. Своєчасність сплати податкових зобов'язань, легалізація заробітної плати, сплата боргів.

Відеоролик добровільне декларування