Дата: 23.08.2022 16:29

Відповідно до розпорядження сільського голови Гвардійської сільської ради №126-р від 23.08.2022 року «Про обмеження перебування в адміністративних приміщеннях, приміщеннях комунальних закладів Гвардійської сільської ради»,  до наказу начальника Хмельницької обласної військової адміністрації С.Гамалія від 22.08.2022 року №328/2022-н «Про обмеження перебування в адміністративних приміщеннях» з 24.08. по 26.08.2022 року включно перебування працівників апарату сільської ради та виконавчих органів ради, працівників комунальних закладів обмежений на робочих місцях. У зв’язку із вищевказаним прийом громадян з 24-26.08.2022 року не проводиться.

За додатковою інформацією телефонувати за номерами 098 37 93 690, 068 62 78 675