Управління Західного офісу Держаутслужби в Хмельницькій області інформує

Дата: 02.12.2022 08:33

Аудитори Хмельниччини за січень-жовтень 2022 року забезпечили відшкодування втрат 17 млн грн

За результатами проведення 393 контрольних заходів впродовж січня-жовтня поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 5,7 млрд грн, у процесі ревізій та перевірок закупівель виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 139 млн грн, з них незаконних витрат понад 110 млн грн.

Правоохоронними органами за матеріалами контрольних заходів розпочато 15 досудових розслідувань, а також вручено 8 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, виявлено на суму понад 45 млн грн.

До об’єктів контролю, у яких виявлено порушення, застосовано 4 фінансові санкції та складено протоколи про адміністративні правопорушення на 21 посадову особу.

У рамках відкритих кримінальних проваджень за зверненнями правоохоронних органів аудиторами як спеціалістами надано 72 консультації та виявлено факти порушень, що призвели до втрат майже 49 млн грн, внаслідок чого 11 особам вручено підозри у скоєнні кримінального правопорушення.

Незаконних витрат відшкодовано понад 13 млн грн із загальної суми відшкодованих втрат 17 млн грн за усіма заходами державного фінансового контролю з початку року.

Понад 140 млн грн виявлено фактів неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат.

Економічний ефект від реалізації 11 пропозицій за результатами проведених державних фінансових аудитів сягнув 18 млн грн.

Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.

Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:

(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України; (032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:

(044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України; (032) 260-31-70 – Західний офіс            Держаудитслужби;

(0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Розклад роботи Держаудитслужби:

початок роботи – о 8 годині;

перерва на обід – з 12 години до 12 години 45 хвилин;

закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин у п’ятницю).