План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік

Хмельницького  району  Хмельницької  області

/восьме скликання/

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Двадцять девятої позачергової сесії Гвардійської сільської ради

село  Гвардійське

07 грудня 2022 року                                                                  №5

Про затвердження плану діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів на 2023 рік  по

Гвардійській сільській раді.

Керуючись статтею 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік по Гвардійській сільській раді  (додаток 1).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку – (голова  Свідерська-Лоб С.М).

Сільський голова                                            Іван ВОЗБОРСЬКИЙ

Додаток 1 до

рішення сесії

від 07.12.2022р.  №  5

План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів

на 2023 рік

№ з/п

Перелік питань щодо підготовки проєктів рішень виконавчого комітету міської ради

Мета прийняття рішень виконавчого комітету міської ради

Виконавчий орган міської ради, відповідальний за розробку проєкту

Строк підготовки проєкту

*

*- Пропозиції від розробника регуляторних актів  - постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку щодо включення проєктів рішень регуляторних актів до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік відсутні.

Пояснювальна записка

до проєкту рішення Гвардійської сільської ради

«Про затвердження плану діяльності з підготовки

проєктів регуляторних актів на 2023 рік»

Проєкт рішення підготовлено на виконання вимог ст. 7 «Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів» Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Відповідно до ст. 7 зазначеного Закону регуляторні органи затверджують плани діяльності з підготовки ними проєктів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня поточного року, якщо інше не встановлено Законом.

За інформацією постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку  Гвардійської сільської ради - на сьогодні пропозиції щодо включення проєктів рішень до плану діяльності відсутні.

У зв’язку з тим, що план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на наступний рік необхідно затвердити не пізніше 15 грудня поточного року та згідно з рекомендаціями Державної регуляторної служби України, у разі відсутності пропозицій від розробників, на розгляд та затвердження сесії Гвардійської сільської ради виноситься проєкт «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік» без переліку проєктів регуляторних актів.