Купуй та плати на безпечних сайтах

Дата: 21.01.2023 10:59

Будьте обережними під час купівлі товарів в інтернеті – ви можете натрапити на шахраїв

За минулу добу до поліції Кам’янеччини надійшло три повідомлення про шахрайства, пов’язані з купівлею в інтернеті. Загальна сума збитку кам'янчан становить майже 38 000 грн.

✔️41-річний житель с. Колибаївка зателефонував по  оголошенню на одному із торгівельних інтернет-майданчиків, щоб  купити генератора. Заявник перерахував на рахунок продавця майже 20 000 грн. передплати за товар. Після цього шахрай зник, а товар  так і не надйшов.

✔️38-річна жителька с. Почапинці повідомила, в листопаді 2022 року знайшла оголошення в інтернеті про продаж дизельної електростанції. Жінка перерахувала 5 600 грн. передплати, але до цього часу товар не отримала.

✔️20-річна жителька с. Вівся знайшла в інтернет-мережі оголошення про продаж айфону. Зв’язавшись з продавцем, дівчина перейшла за надісланим ним  посиланням. Після цього з її рахунку зникли 12 500 грн.

#шахрайські_схеми