Увага шахраї

Дата: 24.01.2023 18:20

Фото без опису

Отримали повідомлення від знайомого «Терміново потрібна фінансова допомога» — не поспішайте перераховувати кошти

Саме за таким сценарієм шахраї уже тривалий час наживаються на довірі громадян. Для цього використовують популярні месенджери. Саме таким чином потерпіла з м. Шепетівки втратила майже 26 тисяч

Жінка отримала повідомлення в одній із соцмереж зі сторінки знайомого. Чоловік писав, що потребує негайної допомоги і просить у борг значну суму коштів.

Жінка, не вагаючись, перерахувала гроші на номер картки, вказаній у повідомленні. Проте згодом довідалась, що сторінку товариша зламали шахраї. Тож потерпіла звернулася до поліції.

За даним фактом дізнавачі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження і з’ясовують обставини події.

Слід пам'ятати, що шахраї використовують усі можливі методи, навіть найцинічніші. Тому завжди перевіряйте подібні меседжі. У разі, якщо ви дійсно хочете допомогти — переконайтеся, що ваша допомога дійде до потрібного адресата, а не піде в кишеню шахраям.