Увага шахраї

Дата: 25.01.2023 21:25

Фото без опису

Поліція попереджає про шахрайства з фейковими повідомленнями про зарахування коштів «єПідтримки»

Допомогу від держави за програмою «єПідтримка» отримують наймані працівники та підприємці з областей, де ведуться активні бойові дії. Цим користуються шахраї, розсилаючи неправдиві повідомлення про виплати.

До поліції Кам’янеччини звернувся 53-річний житель с. Гуменці і повідомив, що на одному з телеграм-каналів, він побачив повідомлення про виплати за програмою «єПідтримка». Заявник перейшов за вказаним посиланням, після чого з його рахунку зникли 18 450 грн.

Як вберегтися від такої шахрайської схеми?

Якщо ви отримали повідомлення про можливість отримання коштів «єПідтримки» з проханням перейти за лінком, щоб її отримати, — це шахрайство! Не переходьте за посиланням! Сповіщення про зарахування коштів «єПідтримки» ви отримаєте тільки від вашого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію. Кошти зараховуються автоматично, а перевірити їх ви можете у вашому інтернет-банкінгу.