ПП «Аграрна компанія-2004» інформує

Дата: 18.05.2023 10:30

До уваги власників бджолиних пасік!

В період з 18.05.2023 року по 30.05.2023 року ПП «Аграрна компанія-2004» буде проводити хімічний обробіток озимої пшениці на полях, а саме: внесення засобів захисту рослин (ЗЗР), пестицидів на полях №16/а, 15 в с.Гвардійське та на полі №3 в с.Доброгорща термін дії яких до 14 днів.

В зв'язку з цим повідомляємо про терміни проведення хімічних обробок озимої пшениці та про те, що в радіусі 10 км від оброблюваних полів сільськогосподарських культур або присадибних ділянок на території старостату, де розміщена пасіка або в суміжних господарствах, пасічник повинен ізолювати бджіл у вуликах або вивезти пасіку в безпечне місце.