До відома громадян

20 Лютого, 2020 р., 15:04
   Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації доводить до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №497 від 12 липня 2017 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» а також до , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057  постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління  соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.
13 Лютого, 2020 р., 13:54
5 березня 2020 року о 14-00 в приміщенні Гвардійської сільської ради  (сесійна зала) відбудеться чергова 47 сесія 7-го скликання.
22 Січня, 2020 р., 14:37
04 Грудня, 2019 р., 10:30
   12 грудня 2019 року о 14-00 в приміщенні Гвардійської сільської ради  (сесійна зала) відбудеться чергова 46 сесія 7-го скликання.