28 Березня, 2022 р., 09:55
НАС ЗАПИТУЮТЬ – МИ ВІДПОВІДАЄМО
16 Березня, 2022 р., 11:58
11 Березня, 2022 р., 08:43
Чому варто дотримуватися графіку щеплень навіть в умовах воєнних дій
11 Березня, 2022 р., 08:31
   При неможливості використання питної води з джерел централізованого водопостачання у населених пунктах, потрібно використовувати питну воду з бюветів та інших джерел нецентралізованого водопостачання (колодязів, шахтних криниць), за наявності – пунктів розливу питної води (в тому числі пересувних), фасовану бутильовану воду та воду з ємностей для індивідуального користування.
04 Березня, 2022 р., 09:49
Під хімічною аварією розуміється порушення технологічних процесів на виробництві, пошкодження трубопроводів, ємностей, сховищ, транспортних засобів при здійсненні перевезень і т.п., що призводять до викиду або протоки аварійно-хімічно небезпечних речовин (АХОВ) в атмосферу в кількостях, що становлять небезпеку масового ураження людей та тварин.