29 Жовтня, 2021 р., 09:08
Інформаційні відеоматеріали щодо застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб на виконання Закону України від 15.06.2021р. №1539-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету"
26 Жовтня, 2021 р., 14:29
Чи потрібно відображати цифрове значення марки акцизного податку у фіскальному чеку: новозміни у застосуванні РРО/ПРРО
12 Жовтня, 2021 р., 16:51
«Прокурорами Хмельницької окружної прокуратури проведено прийом громадян з питань виявлення та запобігання випадків домашнього насильства»
11 Жовтня, 2021 р., 15:50
З нагоди Дня юриста в Україні та з метою створення позитивного іміджу прокурора, підвищення рівня довіри до органів прокуратури, прокурори Хмельницької окружної прокуратури Анна Котик та Юлія Михайлюк відвідали Гвардійський НВК, аби розповісти дітям про засади організації та діяльності органів прокуратури, а також ознайомити із історією юриспруденції, її основними завданнями, важливою роллю у державі та суспільстві.
22 Вересня, 2021 р., 16:46
   21 вересня 2021 року в  з ініціативи начальника Хмельницької ДПІ відбулося проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців громади стосовно необхідності своєчасної оплати податкових зобов’язань з податку на майно з фізичних осіб, визначених у податкових повідомленнях рішеннях.