28 Січня, 2020 р., 09:40
   22 січня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ: ІСТОРИКО-ПОЛІТОЛОГІЧНІ ДИСКУСІЇ” (до 80-річчя з дня смерті активної учасниці руху за українізацію освіти, авторки «Українського букваря», членкині Української Центральної Ради Софії Русової (18.02.1856 р. - 05.02.1940 р.). Участь у конференції взяла здобувачка освіти 11 Б класу Гвардійського НВК  Яна Кулеша, педагогічний керівник вчитель історії Олександр Атаманчук.
23 Січня, 2020 р., 10:55
   День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.    В закладах освіти та культури Гвардійської ОТГ, відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України!!!
04 Грудня, 2019 р., 10:16
   В рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Гвардійської сільської ради здійснено ряд заходів:    - Відбулося засідання мобільної бригади соціально-психологічної допомоги у випадках домашнього насильства та насильства за ознакою статі;    - Проведення просвітницьких заходів, круглих столів та тренінгів на тему насильства, торгівлі людьми та боротьби зі СНІДом на рівні місцевих ЗНЗ із залученням психологічної служби Гвардійської сільської ради;    - Челенджі, щодо малюнків та творчих проектів на тему попередження насильства серед місцевої молоді;    - Урочистості до Дня людей з обмеженими можливостями;    - Консультації на вищезазначену тему із представниками сім’ї, де виявлено факти домашнього насильства.
25 Листопада, 2019 р., 14:39
Запалимо свічки, хвилиною мовчання Пом’янемо всіх жертв отих страшних часів, Коли кремлівський кат удався до знущання Щоб знищити народ із українських сіл.
19 Листопада, 2019 р., 08:53
   Традиції незмінні, після трудових буднів пора і відпочити. Вже вкотре група компаній «VITAGRO» влаштовує святкове дійство для господарників та пайовиків села Гвардійське.
11 Листопада, 2019 р., 13:13
   В. о. начальника Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Марія Омельян, та керівники підрозділів служби Леонід Комащук та Михайло Горбатенко провели нараду - семінар з працівниками харчоблоків закладів освіти Гвардійської ОТГ.
18 Вересня, 2019 р., 09:09
   В закладах освіти Гвардійської ОТГ відбувся День фізичної культури і спорту. Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає усіх прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.
03 Вересня, 2019 р., 18:07
   03 вересня 2019 року представниками Хмельницького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області проведено робочу зустріч  та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо виконання норм Податкового кодексу України, зокрема, декларування доходів громадян, які обробляють земельні частки (паї) самостійно (одноосібники) та фізичні особи, які мають у власності сільськогосподарську техніку (трактори та інше).